Euras skatins investuoti į NT

Nors apie tai, kad Baltijos šalys auga greičiausiai Europos Sąjungoje (ES) girdime labai dažnai, svarbu suprasti, kad tokius bendrinius duomenis mato ir dauguma investuotojų, „Evli” finansų rinkų ir pasaulio ekonomikos aktualijų apžvalgoje antradienį pasakojo nekilnojamojo turto valdymo fondo BPT „Baltic Opportunity“ valdytojas Tarmo Karotamas.

Teigiama, kad spartus ir tvarus atsigavimas paskatino kapitalo judėjimą Baltijos šalių link. „Teko girdėti nuomonių iš kolegų Helsinkyje, kad Baltijos šalys savinasi darbus ir investicijas“, – sakė T. Karotamas. Pastarasis pridūrė, kad tai sukuria tam tikrą turto persiliejimą iš Šiaurės šalių į Lietuvą, Latviją ir Estiją, todėl daugėja investicijoms skirtų lėšų. Baltijos šalys pamažu įsuka antrą komercinio NT ciklą, kuris remiasi racionalesniu vystytojų elgesiu. „Jei prieš krizę matėme biurų pastatus kylant kone bet kur, dabar tokios tendencijos bus retesnės – verslas nori tikslumo ir labiau užtikrintų investicijų galimybių“, – dėstė T. Karotamas.

Pastarasis pridūrė, kad yra ir kitų bręstančios rinkos požymių – bankai atidžiau kreipia dėmesį į finansuojamus projektus. „Vis dėlto reikia daugiau dėmesio skirti pastatų kokybei, ką liudija ir tragiški įvykiai Rygoje“, – tikino ekspertas.

„Baltijos šalių prekybos ir biuro patalpų rinka jau palieka atsigavimo periodą ir turėtų grįžti į augimą, tačiau tikslų laiką įvardinti pakankamai sunku“, –sakė NT valdymo fondo vadovas.

 

Partneriai
sklypu pardavimas


Butų nuoma Vilniuje
Namai Vilniuje
Patalpos Vilniuje
Visos teisės saugomos © 2011-2020 m. Sklypai Vilniuje